O nas

mgr Biotechnolog, Kosmetolog
Justyna Janas

Założycielka salonu FaceLab, a prywatnie pasjonatka trekkingów górskich, via ferrat, fanka jazdy na rowerze, pływania, gotowania oraz jedzenia :).

Witam Cię serdecznie, poznajmy się bliżej...

Jestem Kosmetologiem i założycielką gabinetu FaceLAB – miejsca przeze mnie rozumianego jako “Laboratorium Twarzy”. To tutaj badam i dokonuję skrupulatnej analizy Twojej skóry oraz przeprowadzam z Tobą dokładny wywiad, gdyż tylko dobrze zdiagnozowany problem da się rozwiązać.

Pracuję z klientami od ponad 10 lat, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności, a zdobyte doświadczenie pozwala mi lepiej zrozumieć funkcjonowanie ludzkiej skóry. W pracy stawiam na trafną i indywidualną terapię skóry. Nie trzymam się sztywno schematów, dlatego zabiegi są stworzone specjalnie dla Ciebie, czyli “szyte na miarę”. Pomagam nakierować Cię na właściwy tor pielęgnacji wraz z wdrożeniem zdrowych nawyków żywieniowych i stylu życia.

 

Dzisiejszy świat dostarcza nam wielu bodźców, które wpływają negatywnie na naszą skórę, są to m.in. zanieczyszczenia środowiska, stres, zła dieta, niebieskie światło, choroby, czynniki psychologiczne, itp. – wszystkie te elementy dokonują w naszym DNA diametralnych szkód. Dzisiaj, zdrowa skóra, to nie tylko pielęgnacja domowa i gabinetowa, potrzebujemy podejść do sprawy holistycznie, by w pełni cieszyć się jej promiennym i zdrowym wyglądem, dlatego też zaopiekuję się nie tylko Twoją skórą, ale i umysłem, redukując nadmiar zgromadzonego stresu.

 

Pamiętaj o tym, że…

„ W zrelaksowanym ciele nie funkcjonuje niespokojny umysł.” dr Edmund Jacobson

 

Dziękuję za Twoje zaufanie,

 

Do zobaczenia:).

Justyna Janas